Бути Першим

Успіх обирає наполегливих

До свого двадцятиріччя преміальний бренд «Перша Гільдія» запускає спецпроект «Бути Першим». Це історії життя людей, які визначають сучасне обличчя України – інноваторів, лідерів думок, бізнесменів, митців, які вплинули на розвиток нашої країни на початку її становлення і сьогодні продовжують плідно працювати.

Шукаючи однодумців, перший преміальний бренд з двадцятирічною історією знайшов тих, хто наважився поділитися особистою формулою успіху. У своїх інтерв'ю для pershi.com вони розповідатимуть власні історії не тільки карколомних злетів, а й падінь.

Мета проекту – надихнути тих, хто тільки знаходиться в пошуках свого рецепта успіху.

Саме тому кожен, хто забажає, зможе поставити запитання нашим героям і виграти зустріч із цікавою для себе людиною.

Слідкуйте за нашими героями в ефірі каналу «24» та читайте ще більше інтерв’ю на pershi.com.

Інформаційний партнер – холдинг «24».

«Перша Гільдія». Створена першою – залишається першою.

Зацікавила історія успіху?

Проект «Бути Першим» – чудова можливість дізнатися більше про життєвий шлях талановитих українців, які не словом, а ділом довели, що успіх обирає наполегливих.

Запитайте головного героя тижня про те, що вас найбільше вразило в його професіональній біографії й отримайте шанс зустрітися з ним та одержати корисну пораду для виведення своєї персональної формули успіху.

Ставте свої питання, і, можливо, саме вони зацікавлять нашого спікера! Наприкінці проекту, до 15 червня 2017 року, кожен з героїв особисто обере переможця!